Güvener Yapı İnşaat Ltd. Şti.


2006 yılından beri inşaat sektöründe uzmanlaşan bir ekip ile kazanılmış tecrübelerin sonucu kurulmuş olan firmamız, Güvener Şirketler Grubu’nun stratejik yönetim, finansal güç, kalite ve iş güvenliği konularındaki uzmanlığını arkasına alarak, kurulduğu ilk günden bu yana sektörde saygın ve güvenilir bir yere sahip olmuştur.

 

Güvener Yapı ülkemizin seçkin iştiraklerinden biri olan Güvener Şirketler Grubu’na bağlı olarak faaliyetlerini sürdürmekte, geliştirdiği projeler ile konforlu ve modern yaşam konseptini estetik mimari ile buluşturmayı amaçlamaktadır.


Metro istasyonları, tüneller, konutlar, eğitim ve yurt binalarının inşaatları ile kazanılmış tecrübeler doğrultusunda Güvener Yapı iş süresi ve teslimi, kalitesi, uygun fiyat politikasıyla rakipleri arasında kolayca ayırt edilebilen bir firma olarak markalaşmaya devam etmektedir.

 

Güvener Yapı’nın ana felsefesi kaliteli, hızlı ve ekonomik yapılar üreterek emsalsiz başarılarını devamlı ve kalıcı kılmaktır.

 

Güvener Yapı, daha pek çok güzel ve başarılı projelere imza atmak ve ülkemize en iyi hizmetleri sunabilmek için hedeflediği yolda ilerlemeye, bu yolda elde ettiği başarı ve mutlulukları siz değerli dostlarımız ile paylaşmaya devam edecektir.

 

Genel Müdür: Birkan DIRAGAT


Kuruluş Tarihi : 2013

Faaliyet Alanı : İnşaat
İletişim
Beşyol Mah. Cami Sok. Güvener Plaza No:10
Küçükçekmece /  İstanbul
Tel    : + 90 (212)  705 17 17
Faks : + 90 (850)  219 94 10

Web Sitesi
www.guveneryapi.com.tr
info@guveneryapi.com.tr